O mně

...

Krásný dobrý den,

velmi mne těší, že jste se začetli právě na mých stránkách. Na oplátku Vám povím něco o sobě :-) Jsem celkem kreativní Žena se zájmem o osobní rozvoj, vědomý přístup k životu, vědomé rodičovství, ženství. Momentálně se nejvíce věnuji ženským kruhům, rituálům pro ženy, maminky, děti, ... Velmi mne naplňuje tvoření a vedení transformačních meditací, které nám pomáhají nalézat samy sebe a leckdy rozplétat rozmanité vnitřní bloky...

Vždycky jsem věděla, že existuje něco víc, než jen to, co vidím. Od zhruba 13 let jsem četla jednu duchovní knížku za druhou, byla jsem nadšena myšlenkami buddhismu, zkoumala náboženství celého světa, hledala odpovědi na svoje vnitřní otázky. Fascinovalo mne léčení energiemi, energetické esence a mnohá další témata. Pamatuji si na několik zajímavých knih od L. Rampy, a jak jsem podle jeho návodů naciťovala auru... Bylo to velmi intenzivní období plné nadšeného nasávání informací. Pořád jsem bádala nad tím, jak je možné, že využíváme jen tak malé procento kapacity mozku :-) Chtěla jsem ho zaplnit a využívat úplně celý!! 

V 16 letech jsem absolvovala svůj první kurz reiki a následně jsem jela na vlně léčení. Asi tak rok nato jsem si poležela v nemocnici s těžkým zánětem slepého střeva, a tam jsem si po operaci prožila neskutečně silný zážitek. Vzpomínám si, že jsem najednou stála v překrásné staré zahradě, obehnané kamennou zídkou, všude to vonělo létem, procházela jsem se mezi vzrostlými stromy, bylo to jako ve snu, ale přitom tak reálné! A tam jsem se "poprvé" setkala s anděly. Slova nestačí na to, abych mohla popsat tu krásu, ten pocit blaženosti a míru... nikdy na to nezapomenu. A to byl další velký moment v mém směřování (i když to jsem pochopila až později)

Vlastně jsem celý dosavadní život strávila hledáním - a teď mám pocit, že už nacházím :-) Dlouho jsem pátrala, proč tu jsem, jaké mám poslání a kudy mám jít. A vůbec mi nedošlo, že tudy už celou dobu kráčím !! :-) 

Jak často zdůrazňuji, a nebojím se to přiznat, tou nejvyšší školou je pro mne mateřství. Stala se mi ta nejkrásnější a nejintenzivnější proměna, ve kterou jsem ani ve snu nedoufala. Tak říkajíc "všechno si sedlo" Teď vím, kdo jsem a přesně vím, co chci. 

Třešinkou na dortu je mi fakt, že jsem nalezla poklad v podobě svého ženství, nalezla jsem úctu k sobě a svému tělu a cítím se celistvá. 

Na mé životní cestě jsem měla možnost načerpat mnoho cenných informací, které s vděčností a pokorou stále využívám. Velmi mne obohatily kurzy a semináře zde uvedené.

  • Reiki 1,2                           Arolo                            Aktivní duchovní terapie 
  • Andělské léčení             Channeling                   Praktická psychosomatika
  • Numerologie                  Astropsychologie         Škola pánevního dna  
  • Ženské kruhy                 Reflexologie ruky         Tělové a ušní svíce
  • Kněžky staré Evropy I., II.    program Ecstatic Body od Lilie Khoustnoutdinové 
  • +obrovská vděčnost za mnohé události posledního roku (2019), za velmi intenzivní přátelství s říší krystalů, světelnými bytostmi, anděly, draky, jednorožci, a za krásná a velmi hluboká (znovu) setkání s Danaí a rodinou mojí duše. Událo se toho tolik, že bych nejraději napsala celou knihu. Ale vy byste tomu stejně neuvěřili :-D Život je NÁDHERNÝ!!!!!    :-D

Vytvoření stránek Duhového stromu je další krůček na mojí cestě, splnění si snu o svobodě v tom, co dělám a kam chci směřovat. O svobodě vyjádřit svůj postoj k životu a možná inspirovat někoho dalšího... :-)

srdečně zdravím spolucestovatele na této úchvatné CESTĚ .      

Pavlína Janáková

kontakt: duhovystrom@email.cz