Živá voda

Už velmi dlouho, vlastně asi odjakživa obdivuji vodu. Fascinuje mne její schopnost měnit se v páru, pak zase ve vodu, nebo sníh, led.  

Ráda se jí nechávám hýčkat, relaxuji u vody i ve vodě, mám ráda zvuk potůčku, šplouchání vlnek v rybníku nebo u moře... Ale mám z ní i respekt, někdy dokonce strach - umí být životadárná, jemná, léčivá, ale i divoká, nespoutaná a ničivá.

Snad ještě více, než výše popsané kvality vody mně ale zajímá a nepřestává udivovat inteligence vody a její schopnost léčit a nést informace. Zjednodušeně řečeno - co do ní vložíš, taková je. Už celkem dlouhou dobu je dokázáno, že voda mění svou vnitřní strukturu a vlastnosti, když je ovlivňována informacemi, myšlenkami či esencemi. Jako příklad uvedu jednoduchý a doma odzkoušitelný test. Vezmete 2 sklenice vody, k jedné budete každou půlhodinu chodit říkat krásná slova jako zdraví, láska, harmonie... a potom ke druhé sklenici budete chodit nadávat a říkat slova hanlivá, ošklivá. Po nějaké době se napijte a sami vyhodnoťte, která voda je chuťově lepší, z které sklenice byste měli chuť napít se znovu.. :-)

Doma máme čas od času nabíjecí mánii, kdy celý den, či několik dní, pijeme jen čistou vodu, která čerpala informace z námi nakreslených a popsaných podložek pod džbán či sklenici. Obzvlášť děti jsou tím nadšené - nejdřív soustředěně tvoří svoje podložky a pak ochutnávají, čí voda je ta nejchutnější - tedy komu se nejvíc povedla :-))

Voda získává informace i z krystalů, esenciálních olejů, bylinek, energetických esencí, našich myšlenek... a je jen na nás, jestli chceme vodu jen používat, nebo s láskou s ní souznít a nechat se léčit na rovině tělesné, ale i emocionální. Já volím rozhodně druhou variantu, vím, že voda JE ŽIVÁ.