Úplňková koupel v řece

Tento článek je o jednom ženském setkání a o síle inspirace.. a taky o boření hradeb strachů, předsudků, vystoupení z komfortní zóny. 

Úplněk a další fáze měsíce se neustále střídají a už dlouho vnímám, že my ženy jsme čím dál více napojené na tyto přírodní rytmy. Více jsme spojené se sebou, přírodou a svým menstruačním cyklem. Intenzita našeho probouzení /toho, že jsme si vědomé sebe sama, života a svých darů/ se zvyšuje a je to krásné. 

Včera jsme si náramně užily úplňkový večer v ženské energii, v napojení na sebe a na lunu nad námi. I když byla povětšinou zahalena mraky, cítily jsme velmi dobře její přítomnost a magickou sílu. Pro mě to byl poměrně objevný večer, neboť jsem si prošla zajímavým vnitřním procesem vykročení z komfortní zóny. 

Moje drahé společnice měly celkem jasno v tom že se v průběhu večera očistně vykoupají v řece. Já jsem to tedy rozhodně v plánu neměla.           Fakt nemám ráda, když je mi zima. 

Takže kdo mě znáte, můžete teď udiveně pozdvihnout jedno či obě obočí -ano, dokázala jsem se v té zimě vysvléct do naha a položit se na chvilku do řeky. 

Poté co se ostatní odvážné ženy vykoupaly a osušily, šla jsem si sama popovídat s lunou a vodou. Potřebovala jsem si v klidu ujasnit svůj záměr, proč to udělat, nebo neudělat a ještě více se propojit se svým srdcem. Na chvilku se skrze mraky na mě podívala luna a v tu chvíli už jsem byla dokonale bez myšlenek a sundavala jednu vrstvu oblečení za druhou.. chvíli, pár vteřin jsem stála nahá a uvědomovala si, že ten pocit paniky ze strašné zimy je pryč. 

Byla tam jen upřímnost a ryzí moment přítomnosti. A pak už jen krůček do ledové vody, opláchnout se, a pak ponořit celé tělo. Všechno to asi bylo dost rychlé, ledová voda mě ještě víc probrala a za chvilku už jsem stála zase na břehu. Nevím, snad minuta? Ale nebyla mi zima, cítila jsem se neskutečně ŽIVÁ!! 

A šťastná, že jsem překonala další mentální bariéru. Ne násilím, ale klidem. A o to právě jde. O ten klid a propojení se sebou, se svým srdcem. To je ta největší odměna. Vnitřní mír a spokojenost. 

Takže máme za sebou další magický úplněk, další úžasné prožitky v kruhu žen a já už se těším, co se bude dít dál... :-D Příští úplněk budeme oslavovat v teple, na ženském kruhu v Pelhřimově, můžete se přidat..