úplně upřímně - Jak jsem to přepískla..

09.12.2017

Jak jsem to přepískla...aneb jak procházím Resetem :-) // zápisky z chřipka-týdne:-)

přišlo to z ničeho nic, no vlastně.. zpětně...přesně vím, co se stalo. Letos jsem si dovolila přijmout opravdu mnoho osobních výzev, ...

...mnoho jsem toho prožila v oblasti duchovního rozvoje a v oblasti objevování svého ženství, moudrosti, která plyne námi ženami po tisíciletí jako červená nit. Poznala jsem neskutečně hodně naprosto úžasných moudrých a inspirujících žen a učitelek v jednom. Prošla jsem cestou proměny. Cítím se doslova jako Alenka v říši divů :-) 

A ještě je toho TOLIK, co ještě nevím !! Nyní si ale dávám na chvilku odstup, pauzu. Ne dobrovolně, dostala jsem se do zvláštního vakua, jsem v bublině, kde NIC není. Jsem prázdným papírem. Říkám tomu "reset systému" :-) 

Zřejmě jsem momentálně dovršila pomyslnou sklenici a dál nic. Musím se ponořit do toho prázdna a setrvat, protože nic jiného stejně nejde dělat. 

Chce to čas. Jsem zřejmě ve fázi bohyně Meluzíny - líbí se mi tato věta: je to paní času mezi výdechem a dalším nádechem... To je ono. Jsem v meziprostoru a v mezičase, kde NIC není.

Nejdřív mne můj "reset" vyděsil, už hódně dlouho jsem neměla v hlavě tak prázdno - nemluvím teď o meditaci. Ale prostě jakákoli myšlenka se rozplyne dřív, než ji stihnu dokončit.. Na druhou stranu (protože já vždycky hledám i 2. stranu :-) ) je to vlastně krásné! 

Všechno pouštím, nechám plynout, jsem, řeším jen to momentálně podstatné (rodina, děti, trochu úklid :-) a nic víc. Prostě na disku teď nemám dostatek volného místa :-) 

Jestli jste dočetli/y až sem, tak

 a) wow ! :-)   

b) můžete mi napsat na mail nebo fb vaši reakci nebo jen smajlíka :-) 

:-) DĚKUJI  :-)