Pouštní růže - kamenná květina

08.03.2017

"Pouštní růže" ze sádrovce se nacházejí přímo v pouštním písku např. Sahary, kde prý vznikají a "rostou" díky střídání denního tepla a nočního chladu.

V noci voda, obsahující minerální částice, vzlíná na povrch pouště, načež se voda v žáru slunce rychle vypaří a pevné částice se postupně shlukují a dále narůstají ve zvláštních útvarech, dosti podobných právě květu růží.

Bývají různě veliké, od centimetrových, až po skoro decimetrové, jednotlivé, ale i různě srostlé a prorostlé, více, či méně pravidelné...

Tento kámen rovná páteř a přispívá k její ohebnosti. Pouštní růže je skvělým dodavatelem energie pro naše tělo.Je to klidní kámen, který skvěle udržuje náš hluboký klid a mír. Je vhodný především k meditaci a duchovní práci.

Pouští růže je hlavně jedinečná tím, že naprosto každý kus je originál. Umístěním růže do místnosti si zajistíte trvalý přísun pozitivní energie pro Váš pokoj.

Pouštní růže pomáhá skoncovat s jednáním, jež jsme kdysi vnutili sami sobě a které trvá už příliš dlouho. Odhaluje v naší mysli přítomnost takového naprogramování a pomáhá hledat způsob, jak je odstranit. Lze ho použít k posílení schopnosti ztotožnit se s určeným cílem. Je klidným kamenem udržujícím v nás hluboký klid a mír. Výborně se hodí k meditaci nebo duchovní práci. Dodává tělu energii. Kámen ochrany.

Léčebné využití: rovná páteř a zvyšuje její ohebnost, výrazně doplňuje tělu energii.

Překrásné pouštní růže najdete na www.e-shop-duhovy-strom.cz