Něco málo o Květu života a harmonizaci

11.04.2017

Protože jsem už dlouho a pořád víc fascinovaná vodou, její tvárností, sílou, a hlavně schopností přijímat a dále předávat informace z okolí, přidávám zde i několik zajímavých poznatků o Květu života. Zdánlivě se to může jevit jako jiné téma, ale ono to pěkně spolu souvisí. Voda totiž přijímá veškerou energii, která je do ní vkládána a následně, když takto "vylepšenou" vodu pijeme, přijímáme informace z ní. A budete se divit, taková zharmonizovaná voda, například květem života (nebo šungitem) i jinak chutná. Opravdu!! Jen to zkuste :-)
(www.e-shop-duhovy-strom.cz)
Květ života znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Květ života v podobě talismanu: léčí tělo i duši, harmonizuje, dodává energii, pomáhá napojit se na božskou sílu, vesmírné světlo.
Při použití s pokorou, úctou a otevření jiným názorům, může symbol Květu života sloužit po celý život jako zrcadlo, do kterého si můžete nahlédnout. Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.