Jen si tak chvíli snít..

15.01.2017

Jak ráda unikám z reality a představuji si, plánuji, dělám si dokonce i iluze, dovolím si přivřít oči a zasnít se... Ne vždycky to jde, 

tyhle krásné a většinou krátké chvilky jsou jako motýl, co se nám jen tak před očima mihne, protřepotá se kolem a zase ,ničím nedotčen, ponořen do svého vlastního světa, letí dál..A přesto nám může prosvětlit náš den, potěšíme se pohledem na tu krásu, všechno utichne, na chvilinku se pozastaví ten zrychlený svět kolem nás (ten, co jsme si sami vytvořili, a který zkoušíme zase zpomalit, protože prostě nestíháme...) a řekneme si pro sebe "Ale stejně je tu krásně..."

Proč jen my stále toužíme po nekonečné spoustě věcí, zážitků, ... Pořád sháníme nějaké informace, a ty pak zase porovnáváme s dalšími a dalšími, lopotíme se v práci a stěžujeme si na neustálý nedostatek času, peněz... Existuje vůbec stav dokonalé spokojenosti ? Teď myslím dlouhodobý, ne jenom takové ty záblesky, okamžiky, kdy jsme šťastní.. než nám zase něco začne chybět nebo vadit. Ráda bych věřila, že ano - ale už taky nějaký ten pátek zakouším život a jeho libůstky :-)

Abych se ale vrátila k tomu zmíněnému snění... Myslím, že je vlastně velmi důležité si to dovolit. Dovolit si chvíle, kdy přemítáme o svojí budoucnosti, o tom, co bychom chtěli vlastnit, prožít, poznat, naučit se... Tím přeci dáváme do pohybu energii a přímo si svojí budoucnost stavíme.

Použijme zákon přitažlivosti, a vytvořme si svým pozitivním postojem nové příležitosti. Sestavme si afirmace, věnujme si čas na sestavení našeho nového, lepšího života. Moc doporučuji vyrobit si nástěnku - asi už jste o tom slyšeli, ale kolik z vás si jí opravdu vyrobilo ?? :-)

Na nástěnku si nalepíte obrázky, napíšete popisky, hesla nebo jen slova - vše, co chcete mít ve svém životě, co CHCETE. Klidně si tam nalepte obrázek nového auta, fotografii místa, kam se chcete podívat, napiště třeba slova ZDRAVÍ, LÁSKA.. co jen bude vaším přáním. Důležité je, abyste se plně soustředili a vložili do svého konání plné odhodlání a opravdu věřili, že už to tak je. Že už to všechno máte. Nástěnku si pak vystavte někam, kde si jí budete moci každý den prohlédnout a připomenout. Uvidíte, že se věci dají do pohybu....

Už věky si pamatuji jednu větu z Hovorů s Bohem : Když něco opravdu opravdu chceš, celý vesmír se spojí, aby se to mohlo uskutečnit.. Tak se hezky uvelebte, a začněte snít. :-)