Já se z toho (ne)zblázním!

18.03.2018

Tak si říkám, že by to chtělo napsat zase nějaký dobrý a čtivý článek, něco moudro a pozitivno sálající... Něco jako "Jak být pořád v pohodě"...  Vypadá to spíš ale na "Zpověď obyčejné uhoněné matky" 😅 - ale nebojte, bude to pozitivní a moudré!!! 😅

Někdy je to prostě těžké. Když celý týden běháte od jednoho děťátka ke druhému a k třetímu, protože dvě robátka mají průjem a zvrací, a třetí se hrozně nudí, protože si s ním nikdo nehraje a ani nepere a nehádá... 

Fakt výživný čas. Už jsem snědla asi kilo čokolády a všechny domácí sladko-zásoby a kupodivu nepomohlo to 😉 (teda na zvětšení faldíku na břiše a kdoví kde ještě to pomohlo, ale o to jsem až tak nestála 😉 ) Řeknu vám tajemství - tohle totiž nudí mě. 

Jsem zavřená doma, neustále opatruju, pečuju, utěšuju a vší silou/něhou miluju. Do toho všeho se zároveň stíhám vnitřně nudit. A to je celkem dobré peklíčko:-)

Cítím, že fakt potřebuju vypadnout, vyběhnout do lesů, a být v tichu jen sama se sebou. - i když jsou dny, kdy i vyjít jen sama se sebou je umění :-) 

Holt, nemáme to my ženy vůbec jednoduché. Někdy to prostě při sebelepší vůli nejde zařídit a my se musíme podřídit okolnostem. 

A že já se hodně nerada podřizuju!!! a tak tu sedím jako pecka, a místo oslavy svých vlastních narozenin (které jsem vlastně ani neměla v plánu slavit - ale když už se v tom pitvám :-) se užírám tím, že nejsem milionářka, že nemůžu prostě jen tak vzít batoh a odletět na kraj světa a DĚLAT SI, CO CHCI.   :-)

Ha, a kde jsou všechna ta kvanta informací a technik, které dělají svět a život lepším? K čemu to je? Tak já vám to povím 😉

Je to naprosto výborná věc, pro vnitřní nastavení, pro rychlejší restarty, pro pochopení životních zákonitostí, pro práci s emocemi, pro ..... ale čas od času je taky zajímavé a hódně užitečné, se v tom všem bahně pořádně vymáchat... :-) a pak si to všechno uvědomit, co se to dělo, proč to přišlo, a co mi to dalo. 

Ano, co mi to dalo - protože co jiného s tím vším dělat, než vzít si z toho to dobré

A tohle, myslím, že důsledek té vší vnitřní práce na sobě - schopnost pochopit, a vzít si z toho to dobré. Žít s vědomím, že život už takový je = jednou dole, jednou nahoře. A že se to neustále střídá, takže není potřeba se z něčeho hroutit. Za chvíli to stejně bude zase jinak :-) 

A stará moudrost nakonec: Když nejde o život, tak jde o ...  :-) 

PS: miláškům už je asi lépe, už se zase zkouší navzájem přizabít.. :-) Svět už se zase točí správným směrem ! :-)