Cedrové přívěšky z Ruska - novinka v e-shopu

31.10.2017

Před několika lety jsem stejně jako tisíce dalších čtenářů hltala příběh z knih Anastasie od Vladimira Megre. Hned snad od první kapitoly se od té doby se mnou táhly myšlenky na zvonící cedr - respektive na neobyčejnou sílu stromu cedru obecně. A nyní dozrály myšlenky k realizaci a já pro vás mám ve svém e-shopu přívešky na krk, nebo přívěšky s řetízkem z cedrových oříšků. 

Zde přidávám několik velmi zajímavých informací o cedru : První zmínky o cedru najdeme mezi starověkými Druidy - velkou kastou kněží/léčitelů "vládnoucí" tehdejšímu světu. Národy starověku si vlastnosti cedru velmi považovaly, Egypťané například pochovávali své faraóny v cedrových sarkofázích. Asyrští králové využívali tajemství cedrového amuletu k přesvědčování vládců ostatních království, aby naslouchali jejich názorům a ženy Asýrie pro zalíbení se mužům.

Cedrové dřevo dodává energii působí posilujícím a harmonizujícím účinkem, přináší odvahu, vytrvalost, upřímnost, ale také prestiž a prosperitu. Chrání před nočními můrami. Symbolizuje vážnost a blahobyt a výrazně voní díky silicím. Je dobré mít CEDR u sebe, aby k vám proudila energie z tohoto posvátného stromu.

Cedrové hmatky nebo přívěsky přiložené k povrchu těla způsobují biologické aktivní procesy v organizmu, stabilizují tlak, práci nervového a krevního systému, odstraňují stresy, vyrovnávají biorytmy. Příroda si zvolila cedrové dřevo jako místo pro skladování vesmírné energie. I část stromu má léčebnou sílu schopnou obnovit poškozené biopole, odolat potměšilým energiím, získat osobní sílu a tím být sám sebou!