až se budete o svátcích nudit...:-)

09.12.2017

Je to tak, šílenství vypuklo (ne tak u mě:-) Vánoce jsou za dveřmi, a sotva Mikuláš s čertem zavřeli dveře, my jsme si pomyslně odškrtli další splněnou misi v kalendáři. A teď budeme honit dárky !! :-) Dáme si nějaký ukrutný deadline, do kterého to prostě musíme stihnout a šílíme a nestíháme..

Jasně, nikoho z nás se to netýká, takoví nejsme... opravdu? Posouzení vaší vlastní verze nechám na vás. Dneska chci ale psát o tom, jak bychom se pro ostatní uhonili a rozdali, ale často pak zapomeneme na sebe a svá přání. Hlavně na svoje PŘIJÍMÁNÍ. Jsme často nastaveni jen na nekonečné dávání - to platí hodně pro nás ženy - a s tím přijímáním jsme trochu pozadu. 

Tak mě napadlo, že až budete o svátcích doma, a budete mít chvilku jen pro sebe, tak toho využijte. Zkuste si vyrobit svojí Nástěnku snů (Vision Board) na další rok. Co že to je? Je to taková nástěnka, na kterou si dáte vše, po čem toužíte, a s plným vědomím toho, že to tak opravdu chcete, si tam napíšete a nalepíte obrázky toho, jak chcete aby vypadal váš život v dalším roce. Až bude vypadat přesně tak, jak si to představujete, prociťte si ten úžasný pocit, že už to všechno máte. Nástěnku si potom postavte někam, kde jí každý den "potkáte" a každý den si na chvilku prociťte tu radost z tak skvělého života. Tu vděčnost. A věřte, že se budou dít divy.  (vím to, miluju ten pocit, když se každý rok zpětně podívám na minulou nástěnku...zázraky se dějí:-) 

Tento článek píšu jako inspiraci pro vás, jako malé ponouknutí k tomu, udělat něco pro sebe a být blíž splněným snům. To přeci také k Vánocům patří. :-) 

Pokud vás téma zaujalo, určitě koukněte na film Tajemství...možná by to mohlo mít podtitulek Dar, protože informace odtud jsou velmi cenné..