Postřehy z vědomého života, pozvánky na akce, informace 

.

Postupně jsem přešla na facebook, a příspěvky aktuálnějšího data naleznete tam. V případě zájmu jsem na profilu Vesmírná Divoženka a také ve skupině Moudré Ženy z Vysočiny

K mým srdcovým rituálům už asi neodmyslitelně patří rituál přivítání děťátka. Je to překrásný obřad (rituál), při kterém se sejde rodina a přátelé a společně přivítají nové dítě - rozumějte Nový život - v rodině.

Je mi velmi blízké zkoumat, proč vznikly tradice, zvyky a oslavy,.... často je slavíme tak nějak ze setrvačnosti, a nevíme o jejich pravém původu téměř nic. A to je velká škoda, protože ty tradice měly (a mají) velký smysl a hloubku.

Tento článek je o jednom ženském setkání a o síle inspirace.. a taky o boření hradeb strachů, předsudků, vystoupení z komfortní zóny.

Milé moudré Ženy, zvu vás na večer v ženském kruhu v Pelhřimově. Přijďte oslavit příchod jara, jarní rovnodennost a k tomu ještě úplněk najednou ! Krásně se nám to sešlo a to by byl hřích zůstat doma :-D

Každá z nás má jiné sny, touhy, potřeby. To je jasné. Nejspíš se ale shodneme, že je jedna věc, kterou potřebujeme všechny jako sůl. Co to je?

S vykuřovadly jsem se setkala už jako dospívající dívka v několika zajímavých knihách. Věděla jsem, že jsou součástí rituálů už tisíce let. Věděla jsem také o jejich očistných a léčebných účincích. Co jsem ale netušila je, jak mně začnou bavit v dospělosti a jak často je budu sama používat.